MG CORONA 600 – předání zákazníkovi

Secí stroj s přípravou řady MG CORONA 600

Na středisku BISO Sedlec u Mikulova jsme předali zákazníkovi secí stroj Maschio Gaspardo Corona 600.

Jedná se o diskový obilný secí stroj s diskovou přípravou, roztečí řádků 15cm. Secí dvojdiskové botky jsou u tohoto modelu na paralelogramu jako u přesného secího stroje.  Celkem jich je 40.  Pneumatikový pěch má 12 kol. Zásobník osiva 3500 litrů. Disky mají průměr 510mm (provedení z modelů PRESTO/VELOCE). Stroj má hydraulické nastavení přítlaku secích botek a samozřejmě i vypínání kolejových řádků 2+2.  Pracovní záběr je 6m.

Do provozu jsme předali dvojdiskový secí stroj s diskovou přípravou půdy Maschio Gaspardo 600 o pracovním záběru 6m. Bude pracovat na Slovensku a především s traktory značky FENDT.

Robustní secí stroj
Jedná se o stroj robustní konstrukce s elektroinstalací typu CAN-BUS. Tento stroj je vybaven barevným displejem, ale u ISO-BUS traktorů se odpovídající menu po připojení zobrazí na obrazovce traktoru.

180 koní a více
Výrobce uvádí jako minimální požadovaný výkon traktoru 180 koní. Dle našich zkušeností se v těžkých podmínkách kdy disková sekce opravdu zpracovává a intenzivně rovná půdu je třeba nasadit vyšší výkon. V kopcích se může hodit i 280-300koní pro dosažení správné kvality a odpovídající výkonnosti soupravy.


Podvozek se zásobníkem je v zadní části vybaven tříbodovým závěsem. Stroj je tak možné osadit i přesným secím strojem, jako je například Manta od firmy Maschio Gaspardo.

Více informací na webu:
http://www.maschio-gaspardo.cz/zemedelske-stroje-maschio-gaspardo/?produkt=corona_corsaro

Foto a video:
http://www.maschio-gaspardo.cz/zemedelske-stroje-maschio-gaspardo/?produkt=corona_corsaro

MG CORONA  a jeho ISO-BUS systém komunikuje s tímto traktorem FENDT bez problémů. Na silnici se stroj nepohybuje po celém pěchu, ale pouze po 4 pneumatikách podvozku.


Další zajímavé články:

Maschio Gaspardo Fiore - prstová žací lišta
Hledáte ideální řešení pro Vaše louky pro období sucha? Prstová žací lišta Maschio Gaspardo Fiore je řešení právě pro Vás! Čistý řez zajistí o mnoho rychlejší obnovu růstu...

Pokračování zde.


Maschio Gaspardo Artiglio hydraulicky sklopný
Skupina Maschio Gaspardo Group se rychle stala světovou jedničkou ve výrobě zemědělských strojů pro zpracování půdy, setí a údržbu krajiny. Ve výrobním programu strojů...

Pokračování zde.

Nejmenší lis z dílny Maschio Gaspardo
Během sezony jsme našemu zákazníkovi předávali lis na kulaté balíky s pevnou komorou Maschio Gaspardo Entry 120. Přejeme mnoho bezproblémových balíků...

Pokračování zde.

<< zpět

 

Kontakt

BISO

Registrace newsletteru

Registraci newsletteru budete dostávat pravidelně novinky na váš email.

BISO Schrattenecker

Česká a Slovenská republika

www.biso.eu

Václav Štursa

Obchodní zástupce

Mob.: +420 724 980 471
Email: info@biso.eu