Novinky - Maschio Gaspardo Chrono

Vysokorýchlostná výsevná jednotka Maschio Gaspardo Chrono

Neustály vývoj spoločnosti Maschio Gaspardo viedol k modernizácií inovatívnej vysokorýchlostnej výsevnej jednotky. Výsevnú jednotku Maschio Gaspardo Chrono spája presnosť, rýchlosť a efektivita vo všetkých pracovných podmienkach.

Jednotka Chrono je navrhnutá pre potrebu väčšej presnosti vo vzdialenostiach sejby a zníženie časových úsekov pre farmára. Okrem toho, presné umiestnenie semien do riadku podporuje vývoj plodiny tým, že minimalizuje straty živín od konkurenčných rastlín.

Vysokorýchlostná sejba
Presné sejačky Chrono používajú vysokorýchlostnú výsevnú jednotku s exkluzívnym pneumatickým dopravným systémom osiva, ktorý im umožňuje pracovať rýchlosťou 15 km/h a viac, so zaručeným štandardom presnosti. Či už ide o sejbu na konvenčne obrábanú pôdu, minimálne obrábanú pôdu alebo dokonca o priamy výsev, Chrono zaručuje najlepšiu presnosť ukladania osiva bez ohľadu na jeho veľkosť, hĺbku výsevu a rýchlosť.


Presnosť 1. triedy

Dva nezávislé pneumatické systémy na distribúciu a dopravu osiva predstavujú najvýznamnejšiu devízu sejačiek Chrono, ktorá vždy zaručuje správne umiestnenie osiva pri akejkoľvek pracovnej rýchlosti a veľkosti osiva.


Dôležitosť každého jedného semena
Mikrometrické nastavenie selektora umožňuje správne oddeľovanie osiva priťahovaného priehlbinou na výsevnom kotúči, podľa tvaru a veľkosti osiva, aby bola ponúknutá maximálna presnosť za každých okolností.
Každá výsevná jednotka má elektrický motor, ktorý riadi prenos až k výsevnému kotúču. Vďaka hliníkovému telu je opotrebenie trením výsevného kotúča znížené na minimum.


Elektrický rozvod hnojiva
Inovatívny systém distribúcie hnojív je založený na objemových rozdeľovačoch poháňaných a modulovaných elektromotormi riadenými ISOBUS systémom, určenými pre každý jeden riadok. Táto novinka umožňuje obsluhe integrovať funkcie presného poľnohospodárstva, ktoré sú zásadné aj pri distribúcii hnojív, umožňujúce variáciu dávkovania a kontrolu sekcie. Presné sejačky Chrono tak umožňujú úplné elektronické riadenie vstupov cez ISOBUS, vrátane mikrogranulovaného produktu.Dizajn Chrono
Dizajn jednotky Chrono pochádza zo vzácnej spolupráce medzi oddelením výskumu a vývoja Maschio Gaspardo s talianskou školou dizajnu (SID), aby sa vytvorila rýchla jednotka s funkčným dizajnom, ktorý robí výsadbu ešte rýchlejšou, jednoduchšou a efektívnejšou. Prvok s jedinečným dizajnom bol navrhnutý tak, aby uľahčil činnosti operátora, ako je napríklad znížená výška jednotky na uľahčenie plnenia zásobníka.

 

Použité foto: https://www.maschio.com/en/
Zdroj: https://www.maschio.com/en/

 

Ďalšie zaujímavé články:


Maschio Gaspardo Pitagora pre zákazníka
HV lete sme odovzdali zákazníkovi do užívania lis na malé hranaté balíky od výrobcu Maschio Gaspardo a to konkrétne model PITAGORA, ktorý bude zákazník využívať najmä na lisovanie špeciálneho sena pre kone...

Pokračování zde.


Maschio Gaspardo PRIMO EW ISOTRONIC
PRIMO EW ISOTRONIC je presné rozmetadlo priemyselných hnojív značky MASCHIO GASPARDO, ktoré prostredníctvom nepretržitého elektronického riadenia distribúcie (DPAE) a plniacej bunky zaručuje...

Pokračování zde.


Maschio Gaspardo EXTREME 2 ISOTRONIC
Maschio Gaspardo EXTREME 2 ISOTRONIC je lis na okrúhle balíky s variabilnou geometriou a variabilnou komorou ideálny pre zber vlhkých aj suchých materiálov, vytvorený pre zvýšenie výkonu na poli vďaka veľkému...

Pokračování zde.

Video 


 

 

<< zpět

 

Kontakt

BISO

Registrace newsletteru

Registraci newsletteru budete dostávat pravidelně novinky na váš email.

BISO Schrattenecker

Česká a Slovenská republika

www.biso.eu

Václav Štursa

Obchodní zástupce

Mob.: +420 724 980 471
Email: info@biso.eu