Maschio Gaspardo Chrono 306

Vysokorychlostní pneumatický přesný secí stroj s přihnojováním a mikrogranulátory

CHRONO je nejnovější technologie MASCHIO GASPARDO pro vysoko-rychlostní setí.
Nová pneumatická výsevní jednotka obdržela na mezinárodní výstavě SIMA ocenění "STROJ ROKU 2019" právě díky patentované technologii vysoko-rychlostního pneumatického výsevu. Vakuová jednotka s měřícím modulem CHRONO obsahuje elektrické spínání a robustní přetlakovaný systém doručení osiva. Toto řešení umožňuje setí při rychlosti 15 km/h se zachováním maximální přesnosti výsevu.

 

 

 

 

CHRONO je leader v technologii vysoko-rychlostního přesného setí při zajištění excellentní přednosti pro všechny typy semen a půdní podmínky. Tento nový stroj rozšiřuje již tak širkou nabídku výsevních jednotek v nabídce MASCHIO GASPARDO pro přesné setí a stanovuje nový standard pro tento segment. Vysoká úroveň produktivity je založena na agronomických výhodách této výkonné secí jednotky. Od bezorebních technologií po standardní aplikace - CHRONO vždy dosahuje nejvyšší přesnost výsevu.

 

 

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA modelu CHRONO 306 o záběru 6 řádků


 

Články k tomuto stroji:


Novinky - Maschio Gaspardo Chrono
Neustály vývoj spoločnosti Maschio Gaspardo viedol k modernizácií inovatívnej vysokorýchlostnej výsevnej jednotky. Výsevnú jednotku Maschio Gaspardo Chrono spája presnosť, rýchlosť a efektivita vo všetkých pracovných podmienkach....

Pokračování zde.